Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Skieruj się tu, aby zamówić kolczyki serduszka

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na wszelkie okazje, doskonale podkreślają urodę, są również idealnym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z czego najczęściej są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – na wielkie wyjścia i do szkoły

W jubilerstwie popularnie używa się motywu serca. Jest on inspiracją do wytwarzania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca stanowią eteryczne uzupełnienie wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale delikatnie akcentują naturalną urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki zakłada się na romantyczne kolacje, wielkie wyjścia oraz wesela i wyśmienicie łączą się one z wieczorowymi sukniami. Natomiast najmłodsi mogą założyć kolczyki serduszka zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serduszka – doskonały prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popularnością cieszą się też kolczyki pozłacane – niedrogie, a jednocześnie wyglądają niesłychanie wspaniale. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami drogimi, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym bądź szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych sytuacjach. Wręczone kochanej kobiecie – narzeczonej, współmałżonce lub matce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, miłości oraz szacunku.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]