Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Jednymi z najczęściej wybieranych przez panie akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane i w jakich miejscach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych formach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, jak również szykowne. Równie często wybierane są długie dodatki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być okraszone szlachetnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują uczuleń skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Kupując kolczyki sprawdźmy numer próby oraz metodę ich wykonania – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie czyścić i na bieżąco usuwać śniedź, żeby długo wyglądały perfekcyjnie. Powinno się odkurzać je regularnie suchą ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne produkty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych szkatułkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych sposobów czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle rysują miękką fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane panie domu.