Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Kliknij tutaj jeśli interesuje Cię kurs architektura

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – głównie fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też wskazówki zawodowców, które pomogą przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]