Akcesoria sportowe – odzież do ćwiczeń to nie wszystko!

Chcesz zamówić akcesoria sportowe? Koniecznie odwiedź ten adres.

Osoby trenujące regularnie mają świadomość, że obok odpowiednich ubrań powinny posiadać także akcesoria sportowe, dzięki którym będą gotowi na wszelkie sportowe wyzwania. Co zatem wypada mieć zawsze przy sobie podczas sesji treningowej na siłowni lub w klubie fitness?

Rękawiczki, bidon na wodę, torby sportowe – najpopularniejsze akcesoria sportowe

Niektóre akcesoria sportowe są niezastąpione, inne będą zapewne stosowane rzadziej, ale niewątpliwie powinno się, aby mieć je na własność. Przedstawiamy listę tych najbardziej praktycznych.
1. Plecak i torba sportowa – to bodaj oczywiste, że bez nich żaden sportsmen po prostu nie może żyć! W pojemnych plecakach oprócz stroju na trening zmieści się także obuwie i własny sprzęt do ćwiczeń. Niektóre modele toreb sportowych mają celowo wyodrębnione komory, w których można chować ubrudzone lub mokre rzeczy.
2. Ręczniki – zaleca się posiadać prywatny, szybko absorbujący wodę ręcznik, z którego będziemy korzystać w czasie treningów bądź po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka medyczna z podstawowym ekwipunkiem i bandażami, pas biodrowy czy mata treningowa to natomiast akcesoria, które powinno się mieć przy sobie nawet wówczas, gdy ćwiczymy we własnym domu.
4. Akcesoria odzieżowe, jak rękawiczki, getry piłkarskie i kominy – te małe elementy odzieży ochronią organizm przed zimnem w jesienne dni.
5. Dla trenujących boks lub kick-boxing nieodzowne będą akcesoria do sportów walki, takie jak rękawice i kaski bokserskie oraz stosowne ochraniacze na piszczele i stopy. Jak najbardziej, można je wypożyczyć w klubie, jednak zaleca się mieć własne, zwłaszcza, że cena takich akcesoriów nie jest dzisiaj duża.

Wszystkie wyliczone powyżej akcesoria sportowe znajdziemy w asortymencie renomowanej duńskiej marki Hummel, która od niemal wieku wytwarza produkty wysokiej klasy, wyróżniające się niebywałą wytrzymałością. Przypominamy, iż markowe akcesoria sportowe powinno się kupować od oficjalnych dystrybutorów, dzięki czemu zyskujemy gwarancję, że zamówiony produkt to oryginał.

Dane kontaktowe:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]