Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który ceni bezpieczne i świetnie opracowane wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]