Agencja organizująca imprezy

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, przedstawienia, koncerty, a także wesel i imprez firmowych to domena działalności agencji KlapsArt.

Nasza oferta obejmuje również warsztaty dla dzieci. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy to spieszymy z pomocą. Pedagogom chętnie udzielimy pomocy przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci z najróżniejszych środowisk.

Jeżeli planowanie różnych eventów nie jest Twoją mocną stroną, a niebawem bierzesz ślub, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Ułatwimy Ci wybór firmy cateringowej oraz sali bankietowej, a wcześniej zorganizujemy niezapomniany wieczór kawalerski i panieński!

Często gościmy na małych i dużych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w szpitalach, szkołach i przedszkolach. Oferujemy coś dla ucha i oka na wszystkie okazje, z przyjemnością zaplanujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. W chwili obecnej podejmujemy współpracę z dużą ilością firm, artystów oraz zespołów na terenie całego kraju i Europy. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje naszych Klientów. Gorąca zapraszamy do współpracy z KlapsArt!