Obozy tenisowe

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w pokoju, oglądając kolejne programy w telewizji. Można też spędzić je aktywnie. Jedną z możliwości spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – nauka i zabawa

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po trzy h treningu w każdym dniu. Poza tym, uczestnicy chodzą do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie również tradycyjnego zwiedzania. Z kolei w czasie wędrówki pieszej można poznawać dziką przyrodę.

Obóz tenisowy – dokąd jechać?

To nieprawda, że niezapomniane wakacje to wyjazdy zagraniczne. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie magicznie może być w nad polskim morzem. Właśnie tam organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieci. Istnieją również oferty dla osób dorosłych.

Dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]