Organizacja podróży poślubnych. A może egzotyczna wyprawa we dwoje?

Podróże odprężają, kształcą imaginację, pomagają odciąć się od męczących obowiązków oraz uczą nas poszanowania dla innych kultur i nacji. Najmocniej zapamiętujemy te, które kierują nas w odległe obszary, całkowicie inne od naszej polskiej rzeczywistości. I choć nie wszyscy z nas mają charakter obieżyświata, każdy powinien przynajmniej raz wyjechać w egzotyczną podróż w jakiś obcy zakątek świata.

Egzotyczne podróże – alternatywa dla mało interesujących wakacji

Zaplanowanie podróży egzotycznej nie jest kwestią prostą. Dlatego też statystyczny turysta korzysta w tym celu z biur podróży. Posiadają one w swojej ofercie jednakże z reguły mało oryginalne wczasy w nadmorskich kurortach, wczasy odbywają się w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zazwyczaj nie uwzględnia odwiedzania zabytków danego regionu. Jeżeli pragniesz prawdziwie niepowtarzalnej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w przygotowaniem podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem szczegółowych wymogów klienta. Po uzgodnieniu z zamawiającym miejsca, terminu wyjazdu oraz sugerowanego kosztu podróży, biuro bukuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, jak również sporządza drobiazgowy plan wycieczki. Prócz tego biuro przekazuje też kilka istotnych wskazówek podróżniczych, dotyczących między innymi tego, gdzie dostać smakowity posiłek, co warto zwiedzić, gdzie wypocząć oraz sygnalizuje na co uważać w danym państwie.

Wyprawy egzotyczne dla młodych par i osób aktywnych

Bez względu na to jaki rodzaj wypraw preferujemy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Dla zwolenników niczym nie zakłóconego wypoczynku biuro znalazło idealne miejsca w Filipinach, Tajlandii oraz Meksyku. Młode pary mogą spędzić romantyczne tygodnie relaksując się na plażach Polinezji albo Fiji – to znakomite destynacje na podróż poślubną. Natomiast osoby energiczne mogą kibicować uczestnikom na Mercedes Cup, zobaczyć buddyjskie świątynie na Sri Lance, przejechać autem przez Nową Zelandię czy badać podziemną rzekę na filipińskich wyspach. Nie brak także propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Źródło zdjęcia – relaksmisja.com.

Dane kontaktowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]