Kompleksowa pomoc prawna

Nasza kancelaria jako grupa prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc pomoc prawną wykorzystujemy szerokie doświadczenie pozyskane przez wiele lat wykonywania praktyki zawodowej.

Obsługa prawna klientów indywidualnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z problemami prawnymi związanymi z kontaktami, rozwodami i alimentami. Współdziałanie w takich sprawach polega w dużej mierze na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z porady prawnej oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, niemniej jednak zależnie od stanu faktycznego proponujemy również pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze rozwiązanie sprawy oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria pomaga w przygotowywaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także oferuje porady prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla spółek i przedsiębiorstw

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla spółek i firm. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy porady prawne z zakresu praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa handlowego czy prawa podatkowego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wynikające współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, również w niecodziennych sprawach.