Business View – przyciągnij klientów

businessview Kraków »

Business View to innowacyjna metoda demonstrowania pomieszczeń rozmaitych instytucji użyteczności publicznej, np. sklepów, widoczna dla internautów na stronach witryny Google. Opiera się na pomyśle tzw. wirtualnego spaceru oraz kompletu kadrów w perspektywie 360 stopni. Przekonajmy się zatem, do czego służy tego typu wizualizacja.

Business View – na czym to polega?

Dzięki koncepcji Google Business View mamy możliwość zobaczyć jak wygląda interesujący nas budynek od wewnątrz. Z możliwości wirtualnej przechadzki możemy skorzystać zarówno z poziomu zwykłej przeglądarki Google – wstukując nazwę przedsiębiorstwa (co spowoduje, że prezentacja pojawi się z boku wyników przeglądania), jak również przez tak zwane Google Maps. Jest to genialna forma promocji przedsiębiorstwa, będąca uzupełnieniem działań reklamowych on-line – internauci często szukają danych o miejscach użyteczności publicznej: kinach, pubach, siłowniach czy klinikach medycyny estetycznej.

Business View – dla mikro i średnich firm

Wykorzystanie usługi Business View może dać spore profity nie tylko przedsiębiorstwom znajdującym się w dużych aglomeracjach takich jak Kraków czy Wrocław. Należy nadmienić bowiem, że ten model promocji generuje także zwiększony ruch na naszej witrynie internetowej, więc warto to przekuć w sukces. Wszystko, co musimy zrobić, to wyszukać wyspecjalizowanego fotografika, który zrobi komplet zdjęć całego obiektu, spełniających warunki Google.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]