Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Na www.fotografsv.pl zlecisz przygotowanie panoram 360 Google fachowcowi

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo popularna i nowoczesna forma prezentowania wnętrz lokali gastronomicznych i firm. Przeważnie widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Jak działają panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod każdym kątem. Dowolne obracanie fotografii wywołuje doznanie realnej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie nieruchomości, budynku bądź lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju wykonuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyne co różni je od standardowych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – wyróżnij swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na wyróżnianie Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają duże możliwości zaprezentowania pomieszczeń biura, lokalu gastronomicznego czy hostelu. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej atrakcyjna oraz pozwala gruntownie zapoznać się z danym miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku zwłaszcza gdy prowadzimy biznes, który bazuje na najwyższej jakości wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli pragniemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Do przygotowania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij zawodowca!

Wykonanie panoramy sferycznej, aczkolwiek teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednak do celów marketingowych wskazane jest wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]