Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Na www.fotografsv.pl znajdziesz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie wirtualny spacer w gabinetach dentystycznych

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak salon piękności czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]