Nadruki reklamowe – co warto wiedzieć?

Prowadzisz działalność gospodarczą i planujesz promocję swojego biznesu? Nadruki reklamowe na firmowych gadżetach to świetny pomysł, żeby wybić się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw!

Na jakie gadżety reklamowe warto postawić?

W gadżety z firmowym typem powinno posiadać każde przedsiębiorstwo, które chce prezentować spójny wizerunek. W drukarni cyfrowej można zamówić różnego rodzaju gadżety reklamowe oraz materiały biurowe z nadrukiem. Należą do nich m.in.:
– koszulki,
– wizytówki (zwykłe, warstwowe, składane),
– katalogi,
– plakaty,
– kalendarze (jednodzielne, trójdzielne, listkowe, spiralne, biurkowe).

Techniki druku – wytrzymałość i precyzja

Aktualnie drukarnie wykorzystują wiele technik,które sprawiają, że nadruki na gadżetach reklamowych oraz innych materiałach są nie tylko wyraziste, dokładne czy doskonale odwzorowują kolory, ale charakteryzują się też odpornością na ścieranie czy blaknięcie. Jedną z nich jest druk termotransferowy, który cechuje wysoka trwałość i możliwość zastosowania na różnych podłożach (np. druk na tkaninie). Nadruki termotransferowe utrwalane są poprzez rozgrzanie farby. Odrębną techniką jest sublimacja – nadruk tego typu może być stosowany między innymi na koszulkach czy kubkach. Wiele drukarni ma w swojej ofercie również druk wielkoformatowy znajdujący zastosowanie przy tworzeniu banerów reklamowych lub roll-upów.

Kup gadżety w internecie!

Żeby zamówić gadżety reklamowe przez internet wystarczy wybrać produkt oraz określić jego parametry, a następnie wgrać pliki w formacie JPEG, PDF lub TIFF. Koniecznie należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej rozdzielczości (300-350 dpi) grafiki oraz kolorystyce CMYK. Niezależnie od tego, czy wybierasz wydruk wielkoformatowy, czy interesuje Cię sublimacja, druk możesz zamówić szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.