Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Sprawdź, kto oferuje pozycjonowanie Krakow.

Powszechność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszukania potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, że każda firma pragnie aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie na określonym obszarze albo nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Bydgoszczy bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoje usługi ewentualnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów lub usług używają na ogół fraz lokalnych, to znaczy obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, np. “wizażystka kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” albo “restauracja francuska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług potencjalnym klientom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO skierowane są na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www i optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. Przez ten okres do głębi rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie treści, link building, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]