W biznesie ważna jest reklama – zlecaj kampanie agencji marketingowej

Na k-myk.pl zdobędziesz więcej informacji o ofercie agencji marketingowej Kraków

Gdy posiada się firmę, niezależnie czy jest się producentem, usługodawcą czy właścicielem sklepu, działania reklamowe winny stanowić istotny element podnoszenia rozpoznawalności marki. Większe przedsiębiorstwa oraz korporacje mają środki finansowe na stworzenie i utrzymanie własnych wydziałów ds. reklamy, jednak małe biznesy, które z rzadka decydują się na akcje promocyjne, przeważnie korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji marketingowych.

Agencja marketingowa gwarantuje wszechstronne usługi

Agencja reklamowa to ekipa kreatywnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, mających szereg umiejętności z zakresu marketingu. Dzięki zatrudnieniu ekspertów znakomicie orientujących się zarówno w sferze tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii marketingowych w sieci (klipy i animacje viralowe, social media), jak i grafiki (także przygotowanie do druku), agencja reklamowa zapewnia klientom wszechstronną obsługę. Nowe marki mogą zamówić opracowanie kompletnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i wzorami akcydensów (papier firmowy, wizytówki czy koperty), a te które posiadają już własne logo mogą być pewne, iż zostanie ono odpowiednio zastosowane podczas tworzenia materiałów reklamowych – billboardów, stoisk targowych, folderów czy plakatów. Agencja marketingowa napisze też atrakcyjne, unikalne teksty na stronę internetową zamawiającego oraz opracuje strategię komunikacji z klientami poprzez modne media społecznościowe, jak np. Instagram, Facebook czy Twitter.

Do kogo adresowana jest oferta agencji reklamowej?

Oferta agencji reklamowej kierowana jest w głównej mierze do podmiotów, które nie posiadają własnego działu promocji. Nie znaczy to jednak, że to wyłączny model współpracy. Działanie agencji nierzadko polega na wsparciu istniejącego już w przedsiębiorstwie działu ds. promocji. Przykładowo, jeśli nie ma on praktyki w organizacji sympozjów, targów lub spotkań z klientami, które przeważnie wymagają skrupulatnego planowania, takie zadania można zlecić zewnętrznej agencji reklamowej. Może ona też posłużyć za narzędzie wspierające tworzenie harmonijnej i kompetentnej ekipy pracowników – należy powierzyć jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego lub przygotowanie planu szkoleń. Na rynku działają tysiące agencji marketingowych, warto jednakże wybierać te, które dają dostęp do szerokiego grona wykwalifikowanych profesjonalistów. Pozwala to na przekazanie wszystkich czynności reklamowych jednej agencji, a co za tym idzie – większy nadzór nad wizerunkiem firmy oraz spójnością kampanii.

Dane kontaktowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]