Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Chcesz zamówić baniak do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]