Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Chcesz zamówić chemię przemysłową? Sprawdź https://verdeavis.pl

By utrzymać porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów lub graffiti.

Chemia przemysłowa – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na zabezpieczenie oraz konserwację powłok szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie rozmaitych elementów. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, jak również impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]