Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Więcej o czaprakach na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które gwarantują koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw doskonale chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz kupić wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny bądź wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]