Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Więcej w temacie Renault części Kraków na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika ,podwozia, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]