Dla kogo są kolczyki na biglach?

Co trzeba wiedzieć o kolczyki bigle?

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i metale. Ważne są bowiem zarówno ich projekty, ale również walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie na pewno rzadko będą wyciągane z opakowania. Z tego względu wybierając kolczyki warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz świetnie się prezentują.

Wybierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla kobiet o dość kanciastej twarzy – bywają długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą także wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy przy tym nadmienić, iż klientki o nieco innej buzi również mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać odpowiedni model.

Kamienie wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależy od ich ceny i wyobraźni jubilera. Największą popularnością cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i kamieniami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich warto kupić? To sprawa indywidualnych preferencji – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej zda egzamin minerał sztuczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]