Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Na tej stronie przejrzysz bezkonkurencyjną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Teraz chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I chociaż w sieci kupimy niemal wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa rzeczoznawcy

Zakup platynowego naszyjnika, pierścionka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli mamy zamiar nabyć pierścionek zaręczynowy lub obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny lub za luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego rozmiaru lub zrobi nowy. Następnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże popularne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na ślub, urodziny czy chrzest.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja uszkodzonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek albo wypadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś unikalny podarunek, albo mamy własny pomysł na wisiorek bądź sygnet, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu mamy niepotrzebną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]