Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Jeśli chcesz kupić etykiety na bimber, powinieneś odwiedzić ten adres.

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na imieniny, ślub lub Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarek od nowożeńców

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stołach, ale również dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą też stać się w wartościową pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, umieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, imionach nowożeńców czy dniu i miejscu wesela. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych wzorach oraz barwach, w związku z tym bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu imieninowym.

Udekoruj swoje przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz swoje nalewki, soki czy wina, a później dajesz je rodzinie albo kolegom nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Oprócz tego flaszki można także oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]