Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto – można kupić ich zamienniki

Chcesz kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto? Sprawdź http://tinyurl.com/wye6eh2.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły powoli podbijać serca miłośników kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym również z Polski. W rzeczy samej, gdy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje smakowitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest przeważnie o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]