Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Zobacz, gdzie nabyć matę dezynfekcyjną przejazdową

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, warsztatach samochodowych, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także redukują zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te pochłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu poprawia się wygoda i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz innych osób znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]