Mydło dezynfekujące – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Dowiedz się, gdzie kupić mydło w piance

Mydło antybakteryjne usuwa z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o cechach antyseptycznych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do mycia ciała, włosów lub skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które gwarantują wysoki poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niezmiernie ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z opakowania 1000 ml. Mydło w piance bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez trudu spłukuje, a jednocześnie skutecznie myje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła dezynfekujące znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych alergizujących składników – można ich używać często, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i przyznawanym kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]