Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Wybór stosownego produktu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – trwałe i nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.