Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Jeśli chcesz nabyć drukarkę 3D, kliknij tutaj

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i maszyny. Szacuje się, że wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony prawie o 90%. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją i bezproblemową obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można otrzymać tożsame makiety, do czego dąży się z reguły w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w przeróżnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest trwały i dokładny, a podczas procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]