Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Chcesz zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Koniecznie odwiedź ten adres.

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jakkolwiek Lavazza ciągle mieści się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, iż początek firmy Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył nieduży sklep, gdzie prażono ziarna kawowca i przygotowywano ich autorskie mieszanki. Błyskawicznie podbiły one serca rezydentów miasta. Wiek później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje aromatem swoich mieszanek, ustanawiając wzorce także w obszarze kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich zamienniki

Jednymi z najczęściej kupowanych obecnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą zaparzenie pysznej, pachnącej kawy trwa dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać tylko z kompozycji smaków produkowanych przez tę firmę. Obecnie w sklepach znaleźć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale nadal cechują się bardzo dobrą jakością.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu znanych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Cremoso Invidia lub Padova Cremoso), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) oraz popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]