Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Chcesz zamówić słój z kranikiem? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]