Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Zobacz, gdzie nabyć pasty BHP

Kominiarze, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu oleje, smary, sadze, farby, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najskuteczniejsza jest w takim przypadku pasta do mycia rąk.

Pasty BHP – działanie i ich składniki?

Pasta do rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi cechować się dobrymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, by pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu są nieodzowne pasty BHP pasta do mycia rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Oczywiście przyda się również w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w trakcie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]