Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli poszukujesz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie odwiedź tę stronę

Doskonałym prezentem dla eleganckiej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne wyroby idealnie harmonizują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak kupować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to sztuczne kamienie szlachetne, posiadające wspaniałe właściwości estetyczne. Połyskują pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować szlachetne kryształy, używane są więc jako detal zdobniczy. Istnieją też kolorowe odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych składników można stworzyć poniższe zabarwienia: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Kolie, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii, a także naszyjników. W jakich sklepach możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych wersjach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i piękną biżuterię. Klientki często zamawiają proste kolczyki, jak również te różnorodnie zdobione.