Subtelne i kobiece celebrytki

Chcesz zamówić celebrytki? Wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazda, kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i buntu.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]