Wisiorki srebrne

Sprawdź, gdzie zamówić wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety luksus kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z kobiet jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić także na grubość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łzy, kwadratu itd.), albo też imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór jest również jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]