Wyjątkowa biżuteria z koralem

Jeśli chcesz zamówić biżuterię z koralem, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Ponadto, kamień korala wycisza osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często spotykany jest w barwach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie .

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]