Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Jeśli chcesz zamówić blachę na rąbek stojący, zobacz tutaj.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe grono entuzjastów, gdyż perfekcyjnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Bardzo dobrze wyglądającą i trwałą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w nowoczesnych budowlach, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko i stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, wytrzymałe oraz doskonale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wytrzymałości i zastosowanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy i powleczone specjalną warstwą dającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy woda. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto obniżyć koszty związane z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blachy na rąbek, warto kupić ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08