Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Sprawdź www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie używane przez operatorów TVK. Ich najważniejszą rolą jest zwiększenie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorców. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nowoczesne urządzenie

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują z reguły w przedziale 30 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują wszelkie awarie wywołane najczęściej przez usługi internetowe i umożliwiają odbiór treści zwrotnych. Zazwyczaj umieszczone są w budynkach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Moduły tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza prosta. Sprzęty te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – powszechnie stosowany

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub wkładek JXP. Do większości modeli zaimplementowano też profesjonalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Zaawansowane technicznie modele wyposażono w profesjonalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i zapewniają odbiorcom znakomitą siłę sygnału w warunkach domowych. Ogromną zaletą jest też energooszczędność na poziomie do <5,5W.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]