Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Zamów silniki prądu stałego.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne użycie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (AC, DC i BLDC oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się ogromną żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy wyposażenia medycznego, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]