Skrzynka teletechniczna – bezpieczna i praktyczna

Dowiedz się, gdzie zamówić skrzynkę teletechniczną.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym domu – reguluje to polskie prawo. Na rynku wyróżniamy wiele ich typów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – z wytrzymałego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z solidnego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób niepowołanych, a także urazy mechaniczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się ważne przewody – np. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, multiswitche. Poszczególne urządzenia można zamontować na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – uporządkuj przewody

Kluczowym czynnikiem jest także ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. W tym celu służą uniwersalne zasuwy. To ważne także w mieszkaniu, w którym znajdują się małe dzieci. Pamiętajmy także o uporządkowaniu kabli – do tego celu montuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]