Nowoczesne projekty domów z bali

W tym miejscu zamówisz domy z bali Kraków

Domy z bali są zaliczane do najbardziej wiekowych rodzajów budynków mieszkalnych. Najczęściej wykonuje się je ze świerku czy jodły. Mimo że ich budowa jest identyczna od stuleci, wciąż spotkać można rzesze zwolenników. Nie może to oczywiście zaskakiwać – mają wszak sporo atutów, a te powodują, że grono ich właścicieli stale się zwiększa. Mogą mieć najróżniejsze formy, wznoszone są z bezpiecznych dla przyrody surowców, doskonale wyglądają i – co najistotniejsze – są bardzo wygodne. Należy wspomnieć też o tym, że budowa budynku z bali jest znacznie prostsza niż murowanego. Ich lokatorzy mogą cieszyć się też sprzyjającym klimatem, który korzystnie rzutuje między innymi na układ oddechowy.

Projekty domów z bali – jakie są dostępne?

Wielu czytelników jest zdania, że projekty domów z bali za każdym razem nawiązują do historycznej architektury. W istocie często tak bywa, jednak warto podkreślić, iż domy z bali potrafią również mieć odmienne kształty. Obecnie spotyka się również innowacyjne projekty domów z bali, które nie przywodzą na myśl domów rustykalnych. Domy z bali mogą też posiadać elewację, a to sprawia, iż łatwiejsze okazuje się zagospodarowanie wnętrza – zazwyczaj wykorzystuje się po to płyty regipsowe.

Projekty domów z bali – od kogo kupić?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie domu z bali jest o wiele bardziej skomplikowane niż zwykłego. Dlatego decydując się na ten typ obiektu, dobrze sprawdzić, jakie projekty zrealizował już wcześniej wybrany architekt. Bezwzględnie sprawdźmy również, czy jego stylistyka nam się spodoba. Istotne jest poza tym to, której ekipie zlecimy wzniesienie domu. Oczywiście powinniśmy stawiać na te z doświadczeniem w takich inwestycjach. Trafionym rozwiązaniem będzie również z pewnością znalezienie firmy, w której współdziałają razem kreatywny architekt i doświadczeni rzemieślnicy – wówczas dom z pewnością będzie wybudowany szybko i bez zbędnych problemów.

Dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]