Piękne i wytrzymałe okna – zamów u producenta okien drewnianych

Sprawdź ofertę producenta okien drewnianych Małopolska na www.oknostol.com.pl

Tradycyjne okna drewniane są bardzo szykowne i wytrzymałe. Współgrają z każdym typem obiektu – od starych domów po współczesne wnętrza. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – kup okna wytwarzane z użyciem zaawansowanych technik

Współcześnie okna drewniane są tworzone przy użyciu zaawansowanych technologii, co sprawia, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty estetyczne, mają błyszczącą powierzchnię, klasyczne okucia. Mogą być wytworzone zarówno z drewna krajowego – na przykład sosny, jak i typów egzotycznych (meranti). Naturalne tworzywa w połączeniu z innowacyjnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia dźwiękochłonność oraz komfort. Naturalne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można samodzielnie je pielęgnować. Trzeba dodać, że producent okien drewnianych zapewnia także trwałe balustrady, pasujące do stuletnich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno jako element naturalny jest zupełnie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy pracach konserwatorskich zabytków. Rekonstruując zabytek warto zatem postawić na szlachetne, odporne i harmonijne komponenty drewniane.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]