Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Jeśli chcesz nabyć podpory stropowe, koniecznie sprawdź sklep.abcszalunki.pl

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są stosowane? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej zastosowanie

Wśród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy wariant stosowany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu możliwe jest pokrycie stropu betonem i odpowiednie jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią też drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można używać ich w wielu sytuacjach. Standardowo w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Pośród czołowych producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, jak również części wykonywane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami, wysoką jakością oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w trudnych warunkach. Obecnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – przystępne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Dzięki wynajęciu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]