Pokrycia dachowe od polskiego producenta – poznaj ich zalety

Więcej informacji o ofercie producenta blach dachowych.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne powoli wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne zalety tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Szybka instalacja i łatwość dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z kilku powodów. Po pierwsze ważą dużo mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, a przy tym też ułatwia przewóz oraz rozładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i szybsza w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne ułożenie pochłania przeważnie dużo więcej czasu. Następną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do w zasadzie każdej, nawet niezwykle wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez przeszkód wyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia także lepsza szczelność. Na dodatek łatwo je wyczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki wysokiej klasy?

By kupić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, funkcjonujących w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego. Chlubą REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie porysowań, jak również rdzewienie. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym oprócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08