Pracownia architektoniczna

Na barteksitarski.pl dowiesz się więcej o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Na pewno chcesz, by w nowo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Na powodzenie podjętych przez Ciebie działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno na szczęście sprawić problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na gotowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą jest z pewnością cena – najprostsze projekty kupimy już za za niewiele więcej, niż dwa tysiące PLN. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla klientów, którzy chcieliby kupić projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle innych budynków. Decydując się na takie wyjście możemy być spokojni o to, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego wykonaniem projektant dowie się, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie droższy niż katalogowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą przygotować się na wydatek około 200 złotych za metr kwadratowy.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]