Tradycyjne projekty domów drewnianych

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale są również komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Klienci coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów, ponieważ posiadają one dużo atutów. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim elementom dają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – znakomite współczynniki izolacji termicznej mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z naturalnych prefabrykatów, dlatego też w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu bali osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować również podczas zimy, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem murowania. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]