Oświetlenie do autobusów – zamów je u krakowskiego producenta

Jesteś zainteresowany ofertą producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie? Skieruj się tu, aby dowiedzieć się więcej.

Oświetlenie samochodowe to bardzo istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł albo zaniedbanie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie prowadzić do groźnej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej jakości niezawodnych świateł jest ważne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z polskich dostawców wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Co ma w swojej ofercie krakowski producent oświetlenia samochodowego?

W praktyce w portfolio OE Industry znaleźć można dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, tylnych i przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry oferuje również LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach pogodowych i dające światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierowców pojazdów agro, specjalnych czy off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo dni w trasie. A to jedynie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół fachowców gotowy wcielić w życie pomysł klienta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację lampy. Co istotne, OE Industry oferuje również wsparcie posprzedażowe. Wskutek zaangażowania w wieloaspektowe testowanie nowych produktów, budowania kompetentnego zespołu fachowców i głębokich analiz potrzeb klientów, spółka OE Industry stała się liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]