Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

Skieruj się na https://tinyurl.com/yeepomtc, aby uzyskać szczegółowe wiadomości dotyczące marki Noti.

Aranżując pomieszczenie, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, staramy się zagospodarować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Jednocześnie pragniemy, żeby pomieszczenia manifestowały naszą osobowość, a to niekiedy jest niemożliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble wytwarzane masowo przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele większy aniżeli myślimy. Polska również może się pochwalić designerskimi, stylowymi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Marka Noti – designerskie meble projektowane z pasją

Noti to producent mebli, działający na polskim rynku już od 2005 r. i od powstania skupia się na tym, aby projektowane przez niego meble były proste, wygodne, a równocześnie szykowne i, co istotne, żeby wyróżniała je solidność. Marka kooperuje z najlepszymi krajowymi designerami, którzy kreują swoje wzory z pasją, starając się, aby w pełni odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli Noti jest to, iż idealnie pasują zarówno do przestrzeni firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są odręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o klimat, m.in. poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Meble Noti – urządzając wnętrze użyj konfiguratora

Noti oferuje produkty, będące nowatorską interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, jak przykładowo siedziska z linii Termo czy Rollo albo sofy z kolekcji Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można sprawdzić wszystkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wybrać te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Wyjątkowe meble tej marki można zobaczyć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Ponadto kolekcje Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Bydgoszczy, w Gdańsku czy w Krakowie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości https://noti.pl

Dane kontaktowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]