Rolety okienne na wymiar

Rolety okienne, sufitowe oraz ścienne pojawiają się w każdym sezonie wśród trendów na nowocześnie i modnie zaaranżowane wnętrza. Zaletą rolety okiennej jest jej uniwersalny charakter i zastosowanie oraz bogactwo kolorów i wzorów. Na ile to rozwiązanie zda egzamin w dowolnym wnętrzu?

Kolorowe rolety – jak je wybrać do stylu pokoju?

Dobry producent oferuje kilka, a czasem kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych różnych modeli rolet okiennych. Rolety dzień i noc, zebra i mini można kupić w szerokim wachlarzu barw.
Wybierz odcień zbliżony do Twojego pokoju albo zdecyduj się na barwę w kontraście do mebli, ścian oraz dodatków. Bezpieczna kolorystyka, która z reguły się sprawdzi, to biel, beże, szarość i czerń. Szczególnie szarość jest elegancka i efektowna, a przy tym pięknie rozświetla i powiększa wnętrza.

Rolety okienne – poznaj ich standardowe wymiary

Wymiary standardowych rolet okiennych określane są pomiarem według proporcji szerokość x wysokość. Producenci oferują rozmiary od 35 do 140 cm szerokości i od 116 do 230 cm wysokości. Takie rolety będą pasować do okien o typowych rozmiarach.

Rolety okienne produkowane na wymiar

Dla klientów, którzy pragną założenia rolet, ale posiadają okna w nieszablonowym rozmiarze, świetnym produktem są rolety okienne wykonywane na wymiar. Jeżeli zatem dostępne w sklepach rolety nie pasują wielkością do Twoich okien, to innym rozwiązaniem jest roleta sufitowa, ścienna lub usługa darmowego zwężania rolet.