Chcesz rozwinąć swoją firmę? Skorzystaj z kredytu dla firm

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, na pewno przechodziłeś trudniejsze okresy pod kątem finansowym. Klienci, którzy spóźniają się z opłaceniem należności lub niespodziewane wydatki na rozwój działań – takich sytuacji może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Funkcjonuje wiele metod na wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem finansowym w gorszym okresie działalności. Przy doborze odpowiedniego kredytu należy kierować się dopasowaniem oferty do naszego modelu biznesowego. Przykładowo, jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub księgi przychodów i rozchodów, powinniśmy odszukać taką ofertę, która godzi się na powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorcom udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby dołączyć do grona zadowolonych kredytobiorców, należy skorzystać z porady sprawdzonego doradcy kredytowego, który zna wszelkie dostępne na rynku oferty i będzie w stanie wybrać tę najkorzystniejszą. Będzie on pomocny również w sytuacji, gdy chcesz uniknąć sięgnięcia przez bank do rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do raczkujących firm. Niektóre z nich są dostępne nawet dla firm, które dopiero co założone! Tutaj jednak również konieczna okaże się rozmowa z doradcą, który przedstawi propozycje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszych dni po założeniu przedsiębiorstwa.