Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących Flobo, kliknij w to miejsce.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasady funkcjonowania

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale również i tych małych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niezwykle pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla szkół, firm oferujących usługi i pensjonatów

Zastanawiasz się czy robot Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych czy językowych, czy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]