Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Na lastrada.pl zamówisz catering firmowy.

Szkolenie, rozmowy biznesowe czy sympozjum – każda większa firma niechybnie kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeśli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, opłaca się skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak działa taka usługa?

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 6-9 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram prelekcji, między którymi przewidziane są na ogół dwie-trzy niedługie przerwy, w czasie których nie da się zjeść pełnego posiłku w najbliższej kafeterii. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia dłoni czy koszuli. W ramach usługi cateringu biurowego udostępniany jest także sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to również szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźnej atmosferze zagadnień poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, jedząc własnoręcznie przyszykowane lub kupione po drodze w piekarni sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu gości.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]